Информационный сайт о диагностике и лечении гепатитов в Украине

Про затвердження форм звітності з інфекційних і паразитарних захворювань, щеплень проти окремих інфекційних хвороб та інструкцій щодо їх заповнення

N 378 02.06.2009
м.Київ
Про затвердження форм звітності з інфекційних і паразитарних захворювань, щеплень проти окремих інфекційних хвороб та інструкцій щодо їх заповнення

З метою впорядкування і вдосконалення системи збору, обробки та узагальнення інформації, необхідної для аналізу інфекційних та паразитарних захворювань, щеплень проти окремих інфекційних хвороб, та приведення адміністративної звітності у відповідність до міжнародних стандартів, відповідно до статей 1 та 16 Закону України «Про державну статистику», статті 191 Закону України «Про інформацію»

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Форму звітності № 1 «Звіт про окремі інфекції та паразитарні захворювання за ___________ місяць 20____ року» (місячна), що додається.

1.2. Інструкцію щодо заповнення форми звітності № 1 «Звіт про окремі інфекції та паразитарні захворювання за ___________ місяць 20____ року», що додається.

1.3. Форму звітності № 2 «Звіт про окремі інфекції та паразитарні захворювання за 20____ рік » (річна), що додається.

1.4. Інструкцію щодо заповнення форми звітності № 2 «Звіт про окремі інфекції та паразитарні захворювання за 20____ рік «, що додається.

1.5. Форму звітності № 6 «Звіт про контингент осіб окремих вікових груп, яким здійснено щеплення проти інфекційних захворювань, за 20____ рік» (річна), що додається.

1.6. Інструкцію щодо заповнення форми звітності № 6 «Звіт про контингент осіб окремих вікових груп, яким здійснено щеплення проти інфекційних захворювань, за 20____ рік», що додається.

1.7. Форму звітності № 70 «Звіт про профілактичні щеплення за ______ півріччя 20____ року» (піврічна), що додається.

1.8. Інструкцію щодо заповнення форми звітності № 70 «Звіт про профілактичні щеплення за ______ півріччя 20____ року», що додається.

1.9. Форму звітності № 71 «Звіт про профілактичні щеплення, які проводяться за епідемічними показаннями, за ______ півріччя 20____ року» (піврічна), що додається.

1.10. Інструкцію щодо заповнення форми звітності № 71 «Звіт про профілактичні щеплення, які проводяться за епідемічними показаннями, за ______ півріччя 20____ року», що додається.

2. Департаменту організації санітарно-епідеміологічного нагляду:

2.1. Забезпечити в установленому чинним законодавством України порядку державну реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстиції України.

2.2. Довести цей наказ до відома Міністра охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальників управлінь охорони здоров’я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров’я Київської та Управління охорони здоров’я Севастопольської міських державних адміністрацій, головних державних санітарних лікарів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, на залізничному, водному та повітряному транспорті, Головного лікаря Центральної санітарно-епідеміологічної станції Міністерства охорони здоров’я України (далі — ЦСЕС МОЗ України).

3. Головним державним санітарним лікарям Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, на залізничному, водному та повітряному транспорті забезпечити подання зведеної інформації за формами звітності, затвердженими цим наказом, до Головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управління статистики в місті Севастополі, ЦСЕС МОЗ України та відділу оперативних задач Міністерства охорони здоров’я України у встановлені терміни.

4. Головному лікарю ЦСЕС МОЗ України:

4.1. Здійснювати методологічне керівництво та контроль за організацією збору та обробки інформації за формами звітності, затвердженими цим наказом.

4.2. Забезпечити обробку, аналіз і подання зведеної інформації в установлені терміни до Департаменту організації санітарно-епідеміологічного нагляду МОЗ України, Державного комітету статистики України в цілому по Україні та регіонах на паперових і електронних носіях, а також закладам санітарно-епідеміологічної служби в електронному варіанті.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Першого заступника Міністра охорони здоров’я України Біловола О. М.

6. Наказ набирає чинності з 1 липня 2009 року, але не раніше дня його офіційного опублікування.

Міністр В.М.Князевич

Форма 1
Форма 2

Поделиться: