Информационный сайт о диагностике и лечении гепатитов в Украине

Из-за вакцины от гепатита В в Украине под угрозой жизни детей

Вакцину привозили бочками із Куби

Матері переймаються, що через скандал з вакцинами їх діти залишаються беззахисними. Вакцини від гепатиту В потрапили під заборону розпорядженням Держслужби лікарських засобів ще від 12 грудня 2012 року.

Під час перевірки ліків виявилося, що фірма-виробник виготовляла вакцини із десятками порушень, повідомляє ТСН. Саме ці препарати підозрюють у низці дитячих смертей.

Відповідно у пологовому вакцини проти гепатиту не колють уже два місяці. Ін’єкції є, протеза приписом санепідемстанції усі примірники знаходяться на карантині.

- У нас є інформація, яку ми дуже просимо ГПУ перевірити … плюс вона (вакцина, — ред.) завозиться з Куби в бочках, 20-літрових, бідонах, і потім фасується… Наші діти не можуть бути сьогодні в експерименті, в тому, що привозять в бочках, — заявила регіоналка Тетяна Бахтєєва.

Вакцину виробляло на Харківщині підприємство «Фармстандарт-Біолік». Якість не раз ставили під сумнів, проте з ринку препарат не зникав. У пресі з’явились версії, що співвласником фірми є син міністра охорони здоров’я Раїси Богатирьової Олександр. А значна частка активів — 55 відсотків — належать російським бізнесменам.

У міністерстві кажуть, що тендер на закупівлю вакцини проводили відкрито. В Україні зазначена фірма працює вже двадцять років, і жодна дитина від ін’єкцій не померла.

Згідно з рекомендаціями ВООЗ, вакцинація проти гепатиту В в Україні взагалі не обов’язкова. Мовляв, щеплювати треба лише дітей, чиї мами інфіковані.

 

Довідка «Погляду»

Гепатит B — інфекційне захворювання, що викликається вірусом гепатиту B (HBV) та уражує печінку гомінідів, призводячи до її запалення, яке називається гепатитом.

Збудника хвороби було відкрито у 1970 році, а щеплення проти гепатиту В, яке радять робити дитині при народженні, розробили на початку 1980-х.

Для ранньої і диференціальної діагностики вірусного гепатиту лікарю поліклініки особливо важливо виявити симптоми початкового періоду, який спостерігається не у всіх хворих. Гепатит В починається поступово. Початковий період може затягуватися до 1 місяця і більше. Диспепсичний і астеновегетативний синдроми виражені й трапляються частіше. Хворі скаржаться на зниження апетиту, аж до анорексії і відрази до їжі, на нудоту, блювання, закрепи, які можуть змінюватися проносом, на відчуття важкості і тупий біль в епігастрії та правому підребер`ї, наростаючу загальну слабкість. У 20-30% хворих спостерігаються артралгії без деформацій і гіперемії в ділянці суглобів та обмеження їх рухів. У багатьох хворих домінують скарги на зниження працездатності, біль голови, подразливість, загальну слабкість, порушення сну. Зрідка гепатит може розпочатися з появи психотичних і менінгеальних явищ. У деяких хворих спостерігається свербіння шкіри. Можливі висипання у вигляді кропивниці. При тяжкому перебігу хвороби наприкінці продромального періоду підвищується температура тіла.

У початковий період можна виявити катаральний, диспепсичний, астеновегетативний та артралгічний синдроми.

Вірус гепатиту B передається через контакт з зараженою кров’ю чи біологічними рідинами, що містять кров. До можливих форм передачі включають статевий акт, переливання крові та її складників, забруднені голки та шприци, та вертикальна передача від матері до дитини при народженні. Без втручання, HBsAg-позитивна матір має 20% ризик передачі інфекції своїм нащадкам. Цей ризик збільшується до 90% якщо матір також має позитивний результат HBeAg. Вірус гепатиту також може передаватись між членами сім’ї, можливо через контакт з пошкодженою шкірою чи слизовими оболонками з слюнними виділеннями, що містять вірус. Також щонайменше 30% зафіксованих випадків гепатиту B серед дорослих не асоціюються з жодним ідентифікованим фактором ризику. А Shi та інші показали, що годування грудьми після правильної імунопрофілактики не спричиняє вертикальної передачі вірусу гепатиту B.


Источник—  http://vidido.ua/index.php/pogliad/article/cherez_vakcinu_vid_gepatitu_v_v_ukraini_ginut_diti/

 

 

 

Поделиться:

Статьи по теме:

2 Коммент.

  1. Полная туфта ребёнок может столкнуться с гепатитом В не раньше 14-16 лет, и то если будет колоться и жить половой жизнью, к этому времени действие вакцины (если оно и будет) сойдёт на ноль.

  2. Это геноцид.Эй, прокуратура, СБУ-вы где?! Продались…

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>