Информационный сайт о диагностике и лечении гепатитов в Украине

Акція до дня гепатитів в Сумах

Акція до дня гепатитів в Сумах

28 липня у Сумах з 12:00 до 15:00 на вул. Соборній (у сквері біля пам’ятника Т.Г.Шевченку) та в усіх регіонах України, буде проводитися загальнонаціональна інформаційно-профілактична акція, присвячена Всесвітньому дню боротьби з гепатитами.
Акцію проводитиме громадська організація «Клуб «Шанс» за фінансової підтримки Програми «Громадське здоров’я» МФ «Відродження». До участі в акції приєднаються обласний та міський центри соціальних служб для сімї, дітей та молоді, медичний персонал обласного гепатологічного центру, представники громадських організацій міста та області, волонтери.
В ході акції усі бажаючі отримають можливість безкоштовно пройти експрес-тестування на гепатит С, за допомогою швидких тестів, наданих МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», а також одержати практичні рекомендації з профілактики, довідатися більше про діагностику та лікування вірусних гепатитів, підписати звернення до Прем’єр-міністра України з вимогою затвердити Державну цільову соціальну програму, забезпечити виділення відповідного бюджетного фінансування діагностики та лікування, а також вжити заходів для зменшення ціни на лікарські засоби.
Протягом акції сумчани та гості нашого міста матимуть змогу безкоштовно отримати консультації лікаря-інфекціоніста, інформаційні матеріали, презервативи. У сквері також буде працювати «Жива бібліотека» за участі людей, які живуть з гепатитом С, з якими можна буде поспілкуватись та поділитись досвідом.
Головна мета всеукраїнської кампанії – висунути вимоги до Уряду України стосовно оприлюднення достовірної статистичної інформації щодо захворюваності та розповсюдженості гепатиту С та визнання епідемії вірусного гепатиту С в країні; затвердження Національної програми з протидії поширенню вірусних гепатитів; розробка та затвердження протоколу лікування вірусних гепатитів, який відповідатиме міжнародним стандартам; забезпечення державних закупівель якісних та безпечних ліків, запровадивши заходи для зниження ціни на ліки як мінімум на 50%.
Запрошуємо приєднатись до участі в акції всіх, кому небайдужа проблема поширення вірусних гепатитів в нашій області, особливо в контексті доступу до діагностики та лікування цієї хвороби для людей, які гостро цього потребують!

Поделиться:

Статьи по теме:

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>