Информационный сайт о диагностике и лечении гепатитов в Украине

В Полтаві відбудеться акція до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами

В Полтаві відбудеться акція до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами

27 липня в Полтаві пройдуть інформаційно-профілактичні заходи до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами. Як повідомляє Всесвітня організація охорони здоров’я у світі близько 350 мільйонів людей інфіковані гепатитом B і близько 170 мільйонів — гепатитом С. Україна за темпами розповсюдження вірусних гепатитів займає перше місце в Європі. Але головна проблема в тому, що близко 2 000 000 людей інфікованих гепатитом, навіть не підозрюють, що в них живе ця хвороба, адже гепатит не має чітких симптомів та проявів.
В Полтаві основні заходи пройдуть в центрі міста, на площі біля ЦУМу і будуть тривати з 16:00 до 20:00. Під час акції усі бажаючі зможуть пройти безкоштовне експрес-тестування на гепатит, а також отримати практичні рекомендації щодо профілактики, діагностики і лікування цього захворювання. В акції візьмуть участь представники благодійної асоціації «Світло надії», студентської поліклініки, міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління у справах сім’ї, молоді та спорту.
Також під час акції усі охочі зможуть взяти участь у флеш-мобі «Нічого не бачу, нічого не чую, нічого не говорю», який матиме на меті встановлення світового рекорду Гіннеса з привернення уваги громадськості до світової епідемії вірусних гепатитів.

Поделиться:

Статьи по теме:

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>