Информационный сайт о диагностике и лечении гепатитов в Украине

Проведення адвокаційного заходу з питань гепатиту С

Проведення адвокаційного заходу з питань гепатиту С

02-03 лютого 2012р. в м. Києві, в приміщенні МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні» відбудеться тренінг-семінар «Адвокація доступу до діагностики та лікування гепатиту С для чоловіків, що мають секс з чоловіками (ЧСЧ) та інших уразливих груп». В заході планують взяти участь 13 представників ВІЛ-сервісних організацій з різних регіонів України, які займаються питаннями інформування, діагностики та лікування вірусних гепатитів.

Основні питання, що будуть розглядатися на тренінгу:
- отримання нових знань в питаннях адвокації доступу до діагностики та лікування вірусного гепатиту С (ВГС), застосування-медіа-адвокації в роботі, діяльність координаційних механізмів, техніка написання офіційних листів, правові аспекти у сфері ВГС;
- планування подальших кроків та мотивування співробітників НУО до майбутньої адвокаційної роботи на регіональному рівні.

Захід проходитиме за підтримки програми «Громадське здоров’я” МФ «Відродження».

За даними МОЗ, в Україні ВГС інфіковано близько 3% громадян, що становить близько 1млн. 170 тис. осіб. Однак, за підрахунками науковців, реальна картина з захворюваністю значно гірша: на одну офіційно зареєстровану людину з вірусом припадає 5-6 незареєстрованих. Основною перепоною зупинення розповсюдження вірусу є вкрай дороге лікування (орієнтовно від 12 тис.до 20 тис.доларів США), платна діагностика, а також низька поінформованість населення стосовно гепатиту С.

Поделиться:

Статьи по теме:

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>