Информационный сайт о диагностике и лечении гепатитов в Украине

Тернопіль: баркемп, присвячений боротьбі з гепатитом

Учора, 28 липня, у Тернополі відбувся перший в Україні баркемп, присвячений боротьбі з гепатитом В і С. Про це повідомив ЗІКу співорганізатор акції, керівник проекту «Підтримка Громадської ініціативи профілактики та вилікувань від гепатитів «FAQ Гепатит» Володимир Ханас.

За його словами, під час заходу провідні блогери, журналісти, громадські активісти та медики зі всієї України розглянули нову модель використання соціальних медіа для розповсюдження інформації та консультування людей, які зазнали цієї недуги. Також учасники акції провели благодійний аукціон, кошти з якого надійдуть на лікування хворих гепатитом С. На нього виставили художні роботи дітей, надіслані на конкурс «Зупинимо гепатит С», що проводився у Тернополі впродовж 2,5 місяців.

Окрім того, на Театральному майдані міста волонтери пропонували перехожим безкоштовно пройти експрес-тестування на наявність гепатиту та розповсюджували інформаційні матеріали на тему діагностики і профілактики недуги.

Источник — http://zik.ua/ua/news/2011/07/29/301220

Поделиться:

Статьи по теме:

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>