Информационный сайт о диагностике и лечении гепатитов в Украине

Гепатит С в Кіровограді

Проблеми, пов’язані з захворюванням на хронічні вірусні гепатити, з кожним днем стають все більш актуальними. Так, наприклад, у Кіровограді, за даними управління охорони здоров’я міської ради, станом на 01.01.09 р. на обліку знаходиться 316 осіб з хронічним вірусним гепатитом С. Як і основній масі населення, кіровоградцям недоступне безкоштовне лікування специфічними противірусними препаратами через відсутність державної програми та значну вартість ліків.

Безкоштовна діагностика теж недоступна. Міським бюджетом не передбачені кошти на придбання тест-систем, і тому вартість обстеження складає 34 грн. на маркери вірусних гепатитів В та С, і 17 грн. – за обстеження на один тип вірусу. Обстеження проводять на обласній станції переливання крові за адресою: м. Кіровоград, вул. Преображенська, 88, зателефонувати можна за номером 8 (0522) 22-56-98.

Лікують гості форми гепатиту та загострення хронічних форм у міській лікарні № 1, а от диспансерний нагляд пацієнти проходять у кабінетах інфекційних захворювань поліклінік за місцем проживання.

Хочеться нагадати, що тим, в кого діагностовано хронічну форму вірусного гепатиту, дуже важливо дотримуватися дієти, не використовувати великі фізичні навантаження та двічі на рік проходити обстеження у лікаря, навіть якщо вас нічого не турбує.

Інформацію про аспекти життя з хронічними вірусними гепатитами, як то: дотримання дієти, покращення психоемоційного стану, взаємовідносини зі своїм статевим партнером, ефективна взаємодія з лікарем, можна дізнатися, звернувшись до Кіровоградської обласної благодійної організації «Відкрите серце». Ми знаходимося за адресою: вул. Габдрахманова, 5, пом. 316 (це 1-ша міська поліклініка, 3-й поверх). Телефонуйте за номерами: 8 099 759 6869 та 27-28-26. Запрошуємо бажаючих на групу самодопомоги!

Поделиться:

Похожих постов нет.

Один комментарий

  1. Думаю, что Юлия Владимировна должна так же как и в случае с альтернативными источниками энергии, стукнуть кулаком по столу и потребовать срочной разработки альтернативных методов лечения гепатита С.
    Кстати, в Симферополе мафия за анализ на маркёры на гепатиты С и В берёт 250 грн. Кто всё это контролирует?

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>